Ahoj, já jsem Martin

A jsem srdcem bambusář

Krátký příběh

Pracuji v korporaci, ale mít ruce v hlíně a pěstovat bambusy je pro mě únik do jiného časoprostoru, radost a relax.

Moje posedlost bambusy začala zhruba okolo roku 2009 cestou na Srí Lanku. Od té doby mě fascinují. Jsou pevné, pružné, téměř nezlomitelné a přitom je to tráva. Používají se k okrase, jídlu i jako lešení, dělá se z nich oblečení i nábytek, papír i kuchyňské potřeby.

Bambus je svými vlastnostmi rostlinou budoucnosti. Je krásný, má mnoho barevných variant a dá se dobře upravovat. Jeho šumění ve větru uklidňuje, v zimě oživí zahradu svou zelenou barvou uprostřed všudypřítomné bílé a hnědé. A stará stébla použijete třeba jako oporu k rajčatům.

Martin Kučera, bambusář

Dlouhý příběh


Po škole online

Dlouho jsem nevěděl, co přesně bych chtěl dělat. Své pracovní zkušenosti jsem začal obchodem. Nikdy jsem si nemyslel, že budu dělat zrovna obchod. Od roku 2003 jsem pracoval v oblasti online marketingu a webu. 5 let jsem strávil v agentuře Dobrý web, kde jsem se hodně naučil a taky začal s drobnými projektíky, na kterých jsem si ověřoval znalosti na vlastní kůži.

Korporace

Další zastávkou byla velká korporace, kde jsem postavil nový eshop a redesignoval celý web T-Mobile.cz. Pořád to ale nebylo ono, pořád mi něco chybělo. Chtěl jsem být svým pánem a dělat věci, které mají pro mě větší smysl. Až jsem na to přišel – objevil jsem bambus.

Doba bambusová

Bambus je vlastně tráva, ale používá se i jako nářadí, jídlo, lešení, nábytek, v textilu a podobně. Navíc rychle roste a ve větru krásně šumí. Bambus se pro mě stal relaxací, zábavou a nadšením. Baví mě ho pěstovat, sledovat, jak roste a jak je každý jiný. Rozhodl jsem se, že budu pěstovat rychle rostoucí živé ploty z bambusu. Proč? Rychle zakryjí nehezký výhled na souseda nebo cestu u pozemku. Mají mnoho barevných variant a snadno se tvarují. Z mého pohledu udělají vaší zahradu radostnějším místem. A to je ten smysl: DĚLAT RADOST.

Zajímá vás bambus?

Zatím nemám místo / pozemek, kde bych bambusy prodával, ale za to mám dobře vyřešenou dopravuPo Praze a v okolí Chotěboře (Vysočina) Vám přivezu bambusy zdarma. Jinak za 9 Kč / km za cestu k Vám. V každém případě se na ceně dopravy domluvíme předem, jinak ji máte grátis. a garanci spokojenostiDomluvenou objednávku nemusíte převzít a nebudete za to nic platit (ani za případnou dopravu). Bambusy uvidíte poprvé až Vám je přivezu. Pokud byste nebyli z jakéhokoliv důvodu spokojeni, nemusíte je kupovat. To je fér, ne?.

Kontakt

Martin Kučera
E‑mail: kuceruv@gmail.com
Telefon: + 420 777 166 557
IČO: 8661 8822 (nejsem plátcem DPH)

Zůstaňte blízko radosti a nechte se inspirovat

Inspirace přímo do vašeho e‑mailu

Inspirace přímo do vašeho e‑mailu

Přihlaste se k občasnému zasílání rad a tipů pro radostnější zahradu. 

Téměř hotovo! Ještě prosím svůj zájem potvrďte kliknutím na link v zaslaném e-mailu.